Kırk yılı aşkın bir süredir Akümülatör sektöründe faaliyet gösteren bir ailenin mensuplarının oluşturduğu Magni Akümülatör, Mutlu Endüstriyel Akü'nün yetkili satış ve servisi olarak hizmet vermektedir.

Ülkemizin gurur kaynağı olan Mutlu Akü ile işbirliği içerisinde, hizmet ve kalite standarlarından asla taviz vermeyen bir anlayışla faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak kabul etmiştir.

Neden Mutlu Endüstriyel Akü?

Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük akümülatör üreticisi olan Mutlu Akü, birçok ülkeye yaptığı ihracat ile ülkemizin dünya çapında kalitesi kanıtlamış sayılı kuruluşlarından biridir. Mutlu Akü, Dünya akü fabrikaları arasında, en geniş ve modern cihazlarla donatılmış laboratuvarlardan birine sahiptir. Üretimde kullandığı en son model teknoloji, sahip olduğu yerli ve yabancı menşeili kalite belgeleri ile kusursuz akümülatörler üretmektedir.

Kullandığınız endüstriyel makina, araç ve cihazlarınızın, problemsiz, uzun süreli ve verimli çalışabilmesi için akümülatörün kaliteli ve performanslı olması gerekmektedir. Mutlu Akü'de, gerekli kalite ve performans özellikleri fazlasıyla mevcuttur.

‘HERKES MUTLU AKÜ'NÜN FARKINI BİLİR'

 

Magni müşterilerinin avantajlari:

•  Uygun fiyatlar

•  Hızlı, etkili ve yerinde servis hizmeti

•  Orjinal yedek parçalarla bakım ve onarım

•  Garanti kapsamı dahilindeki aküler için periodik bakım hizmeti